Київське " Динамо "зіграло внічию з угорським" Ференцварошем", головним тренером якого є екс-динамівець Сергій Ребров.

Читайте Знай в Google News!

Матч проходив у рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів у Будапешті.

У першому таймі кияни двічі вразили ворота суперника-відзначилися Віктор Циганков (пенальті) і Карлос де Пена. Однак у другій половині "біло-сині" пропустили два голи і не змогли утримати перемогу — підсумковий рахунок 2:2. Другий гол кияни пропустили наприкінці зустрічі.

Господарі майже відразу після перерви повернулися в гру, причому гольовий пас на Нгуєна віддав Зубков. Під кінець матчу Ференцварош зміг витягнути нічию після видалення Сидорчука і не найвдалішої гри вийшов на заміну Белуце.