Український боксер напівважкої ваги В'ячеслав Шабранський (19-1, 16 КО) розповів про підготовку до свого бою проти росіянина Сергія Ковальова (30-2-1, 26 КО).

"Я важко працюю, йде відмінна підготовка, тому як для мене бій з Ковальовим - велика можливість. Я буду намагатися з усіх сил в поєдинку, і для цього я повинен бути готовий на 100%.

Бути в головному бою шоу, яке буде показано на HBO - для мене це мрія, яка стає реальністю. Я схвильований перед боєм, адже це буде зустріч з найкращим боксером в моєму дивізіоні. Під час підготовки ми робимо різні заготовки під Ковальова, але які саме - це секрет. Дякую фанам за підтримку, побачимося 25 листопада", - розповів Шабранському в інтерв'ю Youtube каналу Red Glove News.

Нагадаємо, поєдинок Ковальов - Шабранський пройде 25 листопада в Нью-Йорку в театрі Madison Square Garden.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, WBO готує рішення по бою Ковальов - Шабранський.

Популярні новини зараз
Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників
Показати ще