Півзахисник мадридського Реала Лука Модріч підозрюється в несплаті податків.

Як повідомляє Marca, іспанська влада провела розслідування і виявила два епізоди з фінансовими махінаціями хорватського футболіста в 2013-му і 2014 році.

За інформацією джерела, борг Модріча податковим органам Іспанії становить близько 870 тисяч євро.

Крім того, наголошується, що в махінаціях може бути замішана і його дружина, а сума боргу може збільшитися, оскільки слідчі виявили фінансові операції Модріча на острові Мен.

Нагадаємо, що в червні правоохоронні органи Хорватії звинуватили Модріча в дачі неправдивих свідчень проти колишнього президента загребського Динамо Здравко Маміча.

Популярні новини зараз
Знову по 6–8 годин без світла: українців попередили про тривалі відключення Карткові перекази: які обмеження діятимуть у квітні З 1 квітня в Україні починається "сезон тиші": які правила діють у цей час Українців чекає новий ціновий удар: що подорожчає у квітні
Показати ще

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Реал не зміг обіграти команду з третього дивізіону чемпіонату Іспанії.