9 вересня в Парижі на "Стад де Франс" відбувся матч Ліги націй, в якому грали збірні Франції та Нідерландів.

На гол Киліана Мбаппе на 14-й хвилині голландці відповіли точним ударом Райана Бабеля на 67-й хвилині. Але все ж французам вдалося знову забити. На цей раз на 75-й хвилині Олів'є Жиру забив вперше за довгий час.

Як підсумок, з рахунком 2:1 перемогла збірна Франції.

Але варто віддати належне голландцям, які в другому таймі активно атакували і могли за рахунку 1:1 виходити вперед, а при рахунку 2:1 вирівнювати становище.

Нагадаємо, 9 вересня у Львові на "Арені Львів" у рамках Ліги націй грали збірні України з Словаччини.

Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно У МВС попередили водіїв: для керування авто потрібно пройти спецпроцедуру – інструкція Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі

При невеликому домінування українців справа в матчі йшло до того, що все ж він завершиться нульовою нічиєю.

Але під завісу зустрічі на поле вийшов Віктор Циганков, який замінив Євгена Коноплянку.

І заміна спрацювала! Вітя заробив пенальті, який на 80-й хвилині реалізував Андрій Ярмоленко!

Як підсумок, 1:0 - перемога збірної України!

Також 6 вересня в чеському Брно відбувся матч Ліги націй між збірними Чехії та України.

При неймовірній підтримці українських фанатів, які завітали до Чехії, хлопці Андрія Шевченка показали класний футбол.

На швидкий гол форварда Роми Патрика Шика українці відповіли точним ударом Євгена Коноплянки на 45-й хвилині матчу.

У другій половині зустрічі на полі домінували українці, що в вилилося в ще один гол в доданий тепер уже до другого тайму час. На цей раз м'яч забив Олександр Зінченко!

Як підсумок, 1:2 - виїзна перемога збірної України, яка наступний матч Ліги націй проведе 9 вересня в Україні, у Львові, проти збірної Словаччини.

Як повідомляв портал Знай.ua, рік тому УЄФА на засіданні в Ньоні затвердив формат новоствореного турніру під назвою Ліга Націй.