Екс-нападник київського Динамо та донецького Шахтаря Олександр Гладкий допоміг турецькому Ризеспору обіграти Гіресунспор у товариському матчі. Українець на 21-й хвилині відкрив рахунок у грі і допоміг відзначитися партнеру, а його команда здобула впевнену перемогу з рахунком 4:2.

Олександр Гладкий, який у минулому сезоні грав за одеський Чорноморець, підписав контракт з Ризеспопром, який є командою Суперліги Туреччини.

Нагадаємо, 9 вересня у Львові на "Арені Львів" у рамках Ліги націй грали збірні України з Словаччини.

При невеликому домінування українців справа в матчі йшло до того, що все ж він завершиться нульовою нічиєю.

Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Це має робити кожен, хто має смартфон: чохол і скло на екран не захистять Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі

Але під завісу зустрічі на поле вийшов Віктор Циганков, який замінив Євгена Коноплянку.

І заміна спрацювала! Вітя заробив пенальті, який на 80-й хвилині реалізував Андрій Ярмоленко!

Як підсумок, 1:0 - перемога збірної України!

Також 6 вересня в чеському Брно відбувся матч Ліги націй між збірними Чехії та України.

При неймовірній підтримці українських фанатів, які завітали до Чехії, хлопці Андрія Шевченка показали класний футбол.

На швидкий гол форварда Роми Патрика Шика українці відповіли точним ударом Євгена Коноплянки на 45-й хвилині матчу.

У другій половині зустрічі на полі домінували українці, що в вилилося в ще один гол в доданий тепер уже до другого тайму час. На цей раз м'яч забив Олександр Зінченко!

Як підсумок, 1:2 - виїзна перемога збірної України, яка наступний матч Ліги націй проведе 9 вересня в Україні, у Львові, проти збірної Словаччини.

Як повідомляв портал Знай.ua, рік тому УЄФА на засіданні в Ньоні затвердив формат новоствореного турніру під назвою Ліга Націй.