18 вересня в рамках 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів на "Джузеппе Меацца" міланський Інтер грав з лондонським Тотенгемом.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а на початку другої половини зустрічі Крістіан Еріксен вивів Тоттенгем вперед.

Але коли справа йшла до фінального свистка Мауро Ікарді і Матіас Весіно своїми точними ударами принесли вольову перемогу Інтеру, який виграв матч з рахунком 2:1.

Ліга чемпіонів. Група В

У МВС попередили водіїв: для керування авто потрібно пройти спецпроцедуру – інструкція Були гроші і не стало: банкомати ПриватБанку дивують "фокусами" при знятті готівки Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі

Інтер - Тоттенгем Хотспур - 2:1 (0:0)

Голи: Ікарді, 86, Весіно, 90 - Еріксен, 53.

Перші голи Роналду за Ювентус

У матчі 4-го туру італійської Серії А португальський форвард Ювентуса Кріштіану Роналду нарешті перервав свою серію без забитих м'ячів, яка тривала 320 хвилин.

У домашній грі проти Сассуоло зірковий португалець відкрив рахунок у матчі на 50-й хвилині після сумбуру у штрафному майданчику гостей. Роналду вміло підставив ногу і це принесло свої плоди.

А потім на 65-й хвилині Кріштіану забив вже у фірмовому стилі після пасу партнера по команді.

За Сассуоло гол престижу забив на 90-й хвилині сенегальський форвард Кума Бабакар.

У підсумку Ювентус переміг з рахунком 2:1, а Роналду став героєм матчу.

Як повідомляв портал Знай.ua, воротар бразильської Сеари Еверсон забив красивий гол зі штрафного у ворота Корінтіанса.