Мюнхенська Баварія програла в Берліні Герті у матчі 6-го туру Бундесліги Німеччини.

На 23-й хвилині захисник Баварії Боатенг не зовсім надійно зіграв у власному карному майданчику, збивши суперника, за що суддя призначив пенальті. 11-метровий удар вдало виконав нападник Герти Ібішевіч. На 44-й хвилині зустрічі берлінці знову відзначилися голом. На цей раз Дуда успішно замкнув простріл з флангу.

Після перерви головний тренер Баварії хорват Ніко Ковач підсилив атаку, випустивши нападників Мюллера і Вагнера, але це не принесло бажаних голів - Герта зуміла довести матч до переможного результату.