У матчі 7-го туру італійської Серії А Рома грала з Лаціо в рамках Римського дербі.

Під завісу першого тайму Лоренцо Пеллегріні відкрив рахунок в матчі, вивівши Рому вперед.

У другій половині зустрічі лаціале, завдяки голу Чіро Іммобіле, вирівняли становище в матчі. Але "джаллороссі" в цей вечір були налаштовані на перемогу. Як підсумок, Рома забила ще двічі після влучних ударів Александара Коларова і Федеріко Фасіо, та виграла Дербі делла Капіталі з рахунком 3:1!

Серія А. 7-й тур

Україна може поринути у темряву: енергетики заговорили про блекаут 3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст За безкоштовні поїздки в автобусах тепер доведеться платити Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня

Рома - Лаціо - 3:1 (1:0)

Голи: Пеллегріні, 45, Коларов, 71, Фаціо, 86 - Іммобіле, 67.

Севілья розгромила Реал

Мадридський Реал програв Севільї у центральному матчі шостого туру Ла Ліги, пропустивши 3 голи в першому таймі.

Дубль в активі Андре Сілви, ще один гол забив Бен Йеддер. На 17-й хвилині першого тайму Сілва забив перший гол, а вже на 21-й хвилині став автором другого голу. У другому таймі господарі поля втримали результат.

Зараз обидві команди продовжують лідирувати в Прикладі з 13 очками. Севілья піднялася на 4 місце.

Севілья – Реал - 3:0 (3:0)

Голи: Андре Сілва, 17, 21, Бен Йеддер, 39.

Севілья: Вацлік – Каррісу, Кьяєр, Гомес – Навас, Сарабіа, Банега (Меса, 90+1), Ф. Васкес, Арана (Ноліто, 85) – Андре Сілва, Бен Йеддер (Промес, 69).

Реал: Куртуа – Начо (Л. Васкес, 59), Варан, Рамос, Марсело – Модріч (Себальос, 71), Каземіро, Кроос – Бейл, Бензема (Діас, 59), Асенсио.

Попередження: Ф. Васкес, Банега, Сарабія – Бейл, Модріч, Кроос, Діас.

Як повідомляв портал Знай.ua, Барселона несподівано програла Леганесу.