Володар Кубка України з баскетболу Дніпро і у другому матчі за Суперкубок України обіграв діючих чемпіонів країни БК Черкаські Мавпи і став володарем трофею.

На початку матчу "Мавпам" дуже непросто давалося набирати очки, але до кінця першої чверті колективу Максима Міхельсона вдалося вийти вперед, а у другій 10-хвилинці і зовсім повести в 9 очок. Але Дніпро вчасно включився в активну гру в обороні, що дозволило до великої перерви скоротити відставання до 1 очка.

У другій половині поєдинку суперники по черзі володіли ініціативою, але ривок в кінцівці матчу дозволив команді Дениса Журавльова здобути перемогу в рідних стінах.

Дніпро обіграв Черкаських Мавп вдруге в серії, і став першим в історії володарем Суперкубка України!

Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Замість відключення – щоденна пеня: комунальники попередили боржників Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"

Суперкубок України. 2-й матч

Дніпро – Черкаські Мавпи 80:75 (17:19, 21:20, 17:20, 25:16)

Дніпро: Мішула (16 + 5 підбирань + 5 передач), Закурдаєв (10 + 6 підбирань), Ревзін (15 + 9 підбирань), Тимофеєнко (19 + 5 перехоплень), Кушніров (4 + 5 підбирань) – старт; Вільховецький, Шундель (9), Натяжко (3), Ст. Прокопенко (3 + 6 підбирань), Сізов (1)

Черкаські Мавпи: Б. Янг (5 + 5 підбирань + 4 передачі – 4 втрати), Кольченко (4), Конєв (6 + 5 підбирань), Липовцев (6), Скапинцев (2) – старт; Коклі (27 + 10 підбирань), Чумаков (7), Артамонов (3 + 6 передач), В. Ткаченко (2), Кобець (13)

Перший матч: 101:76

Наступні матчі Дніпро і Черкаські Мавпи проведуть у другому раунді кваліфікації Кубка Європи FIBA. Дніпро зіграє з Альба Фехерваром з Угорщини, а Черкаські Мавпи зустрінуться Керавносом, який представляє Кіпр. Перші матчі відбудуться 3 жовтня в Україні, а другі будуть зіграні 9 жовтня на виїзді.

Перемога Черкаських Мавп

Чемпіон України з баскетболу Черкаські Мавпи здобули впевнену перемогу в стартовому матчі Кубка Європи ФІБА проти норвезького Кьонсберга.

Суперники показували рівну гру протягом всієї дуелі, крім 3-ї чверті.

Після великої перерви представник Черкас здійснив суперпрорив, вигравши 12-хвилинку з рахунком 12:30.

Кубок Європи ФІБА

Кьонсберг – Черкаські Мавпи 63:83 ( 17:21, 19:17, 12:30, 15:15)

Як повідомляв портал Знай.ua, Цуренко красиво перемогла в першому матчі China Open.