У віці 18 років і 4 місяців Даяна Ястремська стала наймолодшою тенісисткою за роки незалежності України, яка вийшла у фінал турніру WTA в одиночному розряді і виграла титул.

Талановита українська тенісистка в соціальних мережах часто публікує гарні фото зі свого яскравого життя.

Помилуйтеся українською красунею:

Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone "Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу

Рекорд Ястремської

Українська тенісистка Даяна Ястремська, яка виграла престижний турнір серії WTA International в Гонконзі, злетіла в рейтингу Жіночої тенісної асоціації WTA.

В оновленому рейтингу Ястремська посіла рекордну для себе позицію – 66 місце, полнявшись відразу на 36 рядків.

Як повідомляв портал Знай.ua, Джокович обігнав Федерера і став другою ракеткою світу.