18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська багатьох здивувала на фініші сезону. Уродженка Одеси сенсаційно перемогла на турнірі в Гонконзі, а також дійшла до півфіналу в Люксембурзі.

Такі результати допомогли Ястремській поліпшити свої показники у рейтингу WTA, в якому вона йде на 66-му місці.

Також Даяна займає п'яте місце за відсотком перемог над тенісистками з топ-100 за три місяці:

Кожному пенсіонеру підвищать індивідуально: у кого зміняться виплати "Земля затремтить під ногами": ясновидець Герман побачив точний рік перемоги України Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів

Рекорд Ястремської

Українська тенісистка Даяна Ястремська, яка виграла престижний турнір серії WTA International в Гонконзі, злетіла в рейтингу Жіночої тенісної асоціації WTA.

В оновленому рейтингу Ястремська посіла рекордну для себе позицію – 66 місце, полнявшись відразу на 36 рядків.

Як повідомляв портал Знай.ua, Ястремська прокоментувала сенсаційну перемогу в Гонконзі.