Портал WikiLeaks опублікував понад 8 тисяч секретних документів ЦРУ, в яких йшлося про спостереження за громадянами через смартфони, телевізори та інші гаджети. Представники ЦРУ відмовились коментувати ці матеріали.

"Ми не коментуємо справжність або вміст цих розвідувальних документів", - повідомив представник ЦРУ Джонатан Лю.

Інші американські спецслужби, правоохоронці, а також представники влади поки також не робили офіційних заяв з цього приводу.

Зазначимо, що вчора WikiLeaks оприлюднив інформацію про те, що ЦРУ застосовувало схожі з Агентсвом національної безпеки США методи спостереження за людьми.

Як повідомляв портал "Знай.ua", сенатор від Аризони Джон Маккейн вважає, що у хакерських атаках на ЦРУ присутня рука Кремля.

Популярні новини зараз
Ухилянтам готують потужний удар: які покарання задіють Перевірять тисячі українців: податкова посилює стеження за рахунками Буде дуже важко: українців попередили, сунуть важкі часи Українцям погрожують штрафами до 800 тисяч: дані передадуть податковій
Показати ще