Головний тренер нашої команди Олександр Савицький пообіцяв, що у воротах з'явиться Богдан Дяченко — і своє слово стримав. Однак дебют юного голкіпера виявився невдалим — казахстанці «розпечатали» ворота вже на 4-й хвилині. Максим Семенов завдав потужний кидок від синьої лінії і Найджел Доус підправив шайбу, направивши її між щитків Дяченко. Тим не менш, наша команда намагалася переломити хід гри. Моменти для цього були. Казастан, сама недисциплинированная на даний момент команда турніру, тричі надавав нам чисельну перевагу. Але його реалізація як була, так і залишається слабким місцем збірної України. Були кидки, напівмоменти, але реально гольових ситуацій за 6 хвилин в більшості ми так і не створили. Зате наші суперники використали першу ж можливість. Причому вистачило їм для цього зовсім небагато часу. За 11 секунд до перерви за підніжку був вилучений Денис Ісаєнко, а за секунду до сирени другий раз спалахнуло червоне світло за воротами Дяченко. Шайбу зробило «американське» ланка збірної Казахстану: Дастін Бойд з-за воріт віддав на Брендона Бачински, той відпасував на Мартіна Сен-П'єра — 2:0. Якщо вірити за статистикою, то другий період пройшов з ще більшою перевагою Казахстану. Судіть самі: у першій 20-хвилинці наші суперники завдали 13 кидків у площину, у другому — 18 (у нас — 8 і 7 відповідно). У першому казахстанці тричі віддалялися, у другому — один раз, а у нас навпаки — 1 і 3. Тим не менш, рахунок зрівнявся! І вистачило підопічним Савицького всього однієї хвилини ігрового часу ближче до кінця періоду. Спершу Віталій Лялька вивів Олександра Побєдоносцева і Дмитро Німенко на одного захисника. Наш капітан віддав пас — та Німенко скоротив відставання в рахунку. А невдовзі Володимир Варивода і Кирило Катрич вивели Сергія Бабинця на удар, і той «зняв павутину з дев'ятки воріт Віталія Колесника. Трибуни завелися, гравці відчули кураж, так що наставник збірної Казахстану Едуард Занковец взяв тайм-аут. На перерву наша команда йшла під дружне скандування «Молодці!».