У четвер, 11 травня, на Чемпіонаті світу з хокею Швеція зустрічалася з Латвією, а Канада - з Францією.

У групі А збірна Швеція обіграла з рахунком 2:0 Латвію, завдавши тим самим супернику першої поразки на нинішній світовій першості.

Швеція - Латвія 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 - 9 Ландескуг (Ліндхольм, Раск), 2:0 - 57 Ліндхольм (Раск)

У матчі групи В збірна Канади здобула вже четверту перемогу в чотирьох поєдинках Чемпіонату світу. Канадські хокеїсти після двох нічийних періодів в третьому закинули переможну шайбу в ворота господарів турніру французів, обігравши суперника з рахунком 3:2.