З 8-го по 13 серпня в американському місті Сіетл пройде чемпіонат світу з киберспортівной дисципліни Dota 2 - The International 2017.

Ще за три місяці до цієї події компанія-організатор Valve оголосила про призовий фонд головної кіберспортивної події літа. Фонд лише частково фінансується за рахунок Valve (1,6 млн доларів). Основая ж частина його береться з продажу ігрових цінностей в клієнті гри Dota 2 (Valve відправляє 25% від всіх продажів в призовий фонд).

В даний час загальний призовий фонд становить 8 138 012 доларів і зростає з кожною хвилиною. Це перевищує на 600 тисяч графік минулого року і на півтора мільйона показники The International 2015.[[{"fid":"170452","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"450","width":"826","style":"font-size: 14px;","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Відзначимо, що в 2016 році чемпіоном The International стала китайська команда Wings, вигравши 9,1 мільйона доларів. Загальний призовий фонд турніру в минулому році становив 20,8 мільйона.[[{"fid":"170456","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"1365","width":"2048","style":"font-size: 14px;","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що OG обіграли Virtus.Pro в фіналі кіберспортивного турніру по Dota 2 The Kiev Major 2017.

Популярні новини зараз
Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон?
Показати ще

Фото: flickr.com