Захисник мадридського Реалу Пепе влітку покине Королівський клуб.

За інформацією іспанського видання Marca, центральний захисник відмовився від космічних грошей, які йому пропонують клуби з Китаю і опиниться у міланському Інтері.

Як повідомляє видання, угода буде оформлена у найближчий час. Пепе попрощається з мадридським клубом після фіналу Ліги Чемпіонів.

Нагадаємо, що португалець провів у футболці Реалу десять років, за цей час він встиг виграти два титули Ліги Чемпіонів.

Як вже повідомляв портал Знай.Спорт, Реал продовжить контракт з Зіданом до 2020 року.

Популярні новини зараз
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців
Показати ще

Фото Getty Images