6 листопада в рамках 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів в Неаполі на стадіоні "Сан Паоло" зустрічалися Наполі і ПСЖ.

Гол у роздягальню був забитий італійцям вже на другій доданій до першого тайму хвилині. Точним ударом відзначився Жуан Бернат.

Після перерви Наполі вийшов дуже зарядженим на те, щоб вирівняти становище. Момент за моментом були створені біля воріт Джанлуїджі Буффона, який зловив кураж і парирував багато ударів. Але на 63-й хвилині відбити пенальті від Лоренцо Інсіньє у Джіджі не вийшло. Так рахунок в матчі зрівнявся і до фінального свистка він таким і залишився. Як підсумок, 1:1 в Неаполі.

У 3-му турі в Парижі суперники зіграли внічию 2:2.

Ліга чемпіонів. Група С. 4-й тур

Наполі - ПСЖ - 1:1 (0:1)

Голи: Лоренцо Інсіньє, 63 (з пенальті) - Бернат, 45+2.

В іншому матчі цього квартету Црвена Звезда сенсаційно обіграла в Белграді Ліверпуль (2:0).

Найдорожчий футболіст

Центр спортивних досліджень (CIES) представив оновлений рейтинг найдорожчих футболістів топ-5 національних чемпіонатів Європи.

При підрахунку Центр враховує масу різних показників, серед яких вік гравця, частота травм і термін дії його контракту з клубом.

Найдорожчим гравцем в світі на даний момент є 19-річний форвард збірної Франції і Парі Сен-Жермен Кіліан Мбаппе.

Найдорожчими футболістами на своїй позиції є:

Воротар: Едерсон (Манчестер Сіті, збірна Бразилії) - 102 млн євро (25 років).

Крайній захисник: Трент Александер-Арнольд (Ліверпуль, збірна Англії) - 96 млн євро (20 років).

Центральний дефендер: Самюель Умтіті (Барселона, збірна Франції) - 99 млн євро (24 роки).

Півзахисник: Деле Аллі (Тоттенгем, збірна Англії) - 163 млн євро (22 роки).

Форвард: Кіліан Мбаппе (Парі Сен-Жермен, збірна Франції) - 216 млн євро (19 років).

Як повідомляв портал Знай.ua, Мілан перервав свою жахливу серію в чемпіонаті Італії.