8 листопада в рамках 4-го туру групового раунду Ліги Європи Ворскла грала з Карабахом.

Азербайджанці відкрили рахунок в матчі після голу з пенальті у виконанні Араза Абдуллаєва на 13-й хвилині.

Полтавчани не змогли вирівняти становище і в підсумку Карабах виграв 0:1.

Відзначимо, що матч тривав 102 хвилини, тому що в середині другого тайму суддя увів команди з поля через те, що фанати підривали петарди.

В Азербайджані Ворскла перемогла в матчі з Карабахом з рахунком 0:1.

Ліга Європи. Група Е. 4-й тур

Ворскла Полтава - Карабах - 0:1 (0:1)

Гол: Абдуллаєв, 13 (з пенальті).

Перемога Динамо

8 листопада в рамках 4-го туру групового раунду Ліги Європи Динамо Київ грало з Ренном.

Кияни блискуче провели перший тайм, в якому створили масу моментів, один з яких втілився в гол після удару Беньямина Вербича.

У другій половині зустрічі французи дещо додали, але українцям вдалося стримати їх натиск і не пропустити відразу після перерви. У свою чергу, Динамо на 68-й і 72-й хвилинах зміцнило свою перевагу після голів Віталія Миколенка та Миколи Шапаренка. Ренн же забив таки гол престижу на 89-й хвилині після того, як результативно зіграв на добиванні Жордан Сибачо.

Як підсумок, перемога Динамо з рахунком 3:1. До речі, в 3-му турі у Франції динамівці перемогли з рахунком 1:2.

Ліга Європи. Група К. 4-й тур

Динамо Київ - Ренн - 3:1 (1:0)

Голи: Вербич, 13, Миколенко, 68, Шапаренко, 72 - Сибачо, 89.

Матч Ман Сіті - Шахтар

7 листопада в рамках 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Манчестер Сіті приймав удома Шахтар.

Перший тайм виграли "городяни" з рахунком 2:0 після голів Давида Сільви і Габріела Жезуса з пенальті. До слова, одинадцятиметровий був спірний, тому що Рахім Стерлінг просто спіткнувся і впав, а суддя Віктор Кашшаї вказав на точку.

Але в другій половині зустрічі англійці довели, що можуть забивати і без таких спірних епізодів. Голами-красенями відзначилися Рахім Стерлінг і Ріяд Марез. Також ще двічі у воротах Андрія П'ятова розписався Жезус. Шостий гол в матчі у виконанні бразильця і ​​зовсім вийшов на диво, талановитий форвард перекинув парашутом воротаря Шахтаря.

Як підсумок, 6:0 - переконлива перемога Манчестер Сіті, який гарантував собі вихід в плей-офф Ліги чемпіонів.

Цікаво, що Жезус забрав з собою м'яч, яким оформив хет-трик у Лізі чемпіонів.

Також відзначимо, що українець Олександр Зінченко відіграв весь матч за Ман Сіті, а після матчу втішав партнера по збірній України Андрія Пятова.

У матчі 3-го туру Шахтар в Харкові програв Ман Сіті з з рахунком 0:3.

Також відзначимо, що 7 листопада юнаки Шахтаря програли в Англії ровесникам з Ман Сіті з рахунком 4:1 в рамках Юнацької Ліги УЄФА.

Ліга чемпіонів. Група F. 4-й тур

Манчестер Сіті - Шахтар - 6:0 (2:0)

Голи: Давид Сільва, 13, Габріел Жезус, 24 (з пенальті), 72 (з пенальті), 90, Стерлінг, 49, Марез, 84.

Як повідомляв портал Знай.ua, Црвена Звезда сенсаційно виграла у Ліверпуля.