Сьогодні біля могили Тараса Шевченка на активістів Громадського руху "Український вибір - Право народу" було скоєно напад. Про це повідомив виконком організації.

"Сьогодні, 9 березня 2017 року, на активістів нашого Руху, серед яких багато людей похилого віку, було скоєно цинічний напад. Близько 50 активістів Громадського руху "Український вибір" приїхали до могили великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка, щоб вшанувати його пам'ять, згадати творчу спадщину, віддати данину поваги Кобзареві. Подібну акцію з читанням віршів Кобзаря та покладанням квітів активісти нашого руху проводять щорічно", - йдеться у заяві громадського руху.

Однак майже сотня тітушек, багато з яких приховували свої обличчя під масками і погрожували застосувати силу, завадили "Українському вибору" вшанувати пам'ять Тараса Шевченка.

"Нападники були у формених куртках із написом "Цивільний корпус". Присутня на місці поліція не вжила жодних заходів для затримання молодчиків, що розперезалися", - відзначили в "Українському виборі".

У громадському русі вважають, що таким чином влада, що "заграє із радикалами, вкотре довела власну нездатність приборкати розгул анархії в країні" і "демонструє свою безпорадність перед некерованими воєнізованими формуваннями".

Популярні новини зараз

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Українка з інвалідністю звинуватила медиків у знущаннях в ковід-лікарні: "Щодня плачу та мучаюсь від болю"

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Показати ще

"Політичні переслідування, погрози, терор, насильство, підпали і погроми стали повсякденним явищем в Україні. Але найстрашніше, що всі ці безчинства відбуваються з мовчазної згоди правоохоронних органів і вищого керівництва країни", - констатують в "Українському виборі".

Нагадаємо, Печерський районний суд м. Києва 9 грудня 2016 року виніс рішення, яким зобов'язав Національну поліцію України розслідувати злочини, скоєні проти Громадського руху "Український вибір - Право народу", його лідера Віктора Медведчука і учасників Руху.