Мешканець Харківщини зберігав у себе вдома 25 кілограмів конопель, які за словами чоловіка, заготовив для годування кроликів.

Про це повідомили у відділі комунікації прокуратури області.

Правоохоронці знайшли та вилучили у 52-річного селянина мішок з "травичкою".

"Чоловік пояснив правоохоронцям, що, нібито, заготовляв коноплі для того, щоб годувати кроликів. Зараз наркотики вилучено", - розповіли у прокуратурі.

Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею "незаконне виробництво, придбання та зберігання наркотичних речовин". Чоловікові загрожує до восьми років за гратами.

Популярні новини зараз
Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить ТЦК підуть з рейдами на ухилянтів: де шукутимуть порушників мобілізації Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", у мережі з'явилося відео, на якому один з прокурорів міста Запоріжжя вживає наркотики у власній квартирі.