Італійський півзахисник ПСЖ Тьяго Мотта відзначився зі знаком мінус вже після матчу проти Барселони. По поверненню до Парижа, хавбека спіткала зустріч із розлюченими фанами в аеропорту.

Мотта занервував і натиснув на педаль акселератора. Автомобіль розпочав рух і врізався в одного із вболівальників. Коли ж той відійшов, футболіст поїхав з місця інциденту.

За повідомленням французьких ЗМІ, травмованого чоловіка було госпіталізовано через ушкодження спини.

Популярні новини зараз
Рання весна чи тривалі морози: бабак Тимко віщував, коли чекати тепла Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами За доставку газу можна не платити: фахівці повідомили, хто має на це право Воду можуть вимкнути взагалі: комунальники готові до крайніх заходів
Показати ще

Нагадаємо, вчора ПСЖ драматично програв Барселоні у другому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і вибув із боротьби.