Міжнародний валютний фонд планує обговорити виділення мільярдного траншу для України 20 березня.

Про це повідомив офіційний представник МВФ Джеррі Райс під час брифінгу, передають "Украiнськi Новини". Україна отримає гроші в рамках програми розширеного фінансування.

Райс розповів, що міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрічався з менеджментом фонду і заступником директора-розпорядника фонду Ліптоном.

Остаточно рішення про виділення траншу винесе засідання ради директорів МВФ. Ключовим пунктом програми співпраці, за словами представника фонду, є пенсійна системи України.

"Якщо ви подивитеся на підтримку Міжнародним валютним фондом України, то побачите, що це найбільший прогрес, досягнутий за програмою за весь час. Головною метою програми є допомога уряду України і українцям в подоланні тих викликів, які стоять перед ними, а також вихід країни на шлях стійкого зростання. Ми вважаємо пенсійну реформу ключовою в налагодженні пенсійної системи. Метою реформи є поліпшення пенсійного забезпечення та вдосконалення самої системи ", - пояснив Райс.

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Сосиски та сардельки скоро стануть делікатесом: як змінилися ціни на м'ясні продукти Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку
Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, Україна погодила з МВФ умови виділення і розмір третього траншу.