Президент Молдови Ігор Додон виступив проти рекомендацій чиновникам республіки з боку Кабінету і керівництва парламенту припинити поїздки в Росію через претензії до огляду на кордоні.

Ігор Додон на своїй сторінці в Facebook прокментував заклик спікера парламенту Андріана Канду і прем'єр-міністра Павла Філіпа на адресу високопоставлених молдавських чиновників утриматися від поїздок в Російську Федерацію.

Президент Молдови стверджує, що не знає деталей згаданого випадку, але вважає, що рішення - невиправдане.

"Можливо, були деякі збої, оскільки у нас є кордони, але це не виправдовує рішення, яке може блокувати хороші відносини, які ми почали будувати з Російською Федерацією", - написав Додон.

За його словами він діятиме з точністю до навпаки - продовжить поїздки в РФ, таким чином, показуючи приклад молдавським чиновникам.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

"Я буду продовжувати їздити в Москву для просування інтересів нашої країни, роботи по зміцненню стратегічного партнерства, яке ми маємо з Російською Федерацією", - резюмував президент Молдови.

Як повідомляв сайт Знай.ua, уряд Молдови закликав високопоставлених чиновників відмовитись від поїздок до Росії, поки не будуть прийняті заходи в зв'язку зі скаргами Кишинева.