Президент Молдови Ігор Додон виступив проти рекомендацій чиновникам республіки з боку Кабінету і керівництва парламенту припинити поїздки в Росію через претензії до огляду на кордоні.

Ігор Додон на своїй сторінці в Facebook прокментував заклик спікера парламенту Андріана Канду і прем'єр-міністра Павла Філіпа на адресу високопоставлених молдавських чиновників утриматися від поїздок в Російську Федерацію.

Президент Молдови стверджує, що не знає деталей згаданого випадку, але вважає, що рішення - невиправдане.

"Можливо, були деякі збої, оскільки у нас є кордони, але це не виправдовує рішення, яке може блокувати хороші відносини, які ми почали будувати з Російською Федерацією", - написав Додон.

За його словами він діятиме з точністю до навпаки - продовжить поїздки в РФ, таким чином, показуючи приклад молдавським чиновникам.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська знялася в одязі люксових брендів - Dolce & Gabbana і Prada: поки українці "плачуть" над комуналкою

"Тато йде в запій, всі гроші у матері": що відомо про 16-річного мажора, який влаштував ДТП у Харкові

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще

"Я буду продовжувати їздити в Москву для просування інтересів нашої країни, роботи по зміцненню стратегічного партнерства, яке ми маємо з Російською Федерацією", - резюмував президент Молдови.

Як повідомляв сайт Знай.ua, уряд Молдови закликав високопоставлених чиновників відмовитись від поїздок до Росії, поки не будуть прийняті заходи в зв'язку зі скаргами Кишинева.