Головний тренер Нью-Орлеан Пеліканс Елвін Джентрі після перемоги своєї команди над Сан-Антоніо Сперс (140:126) в матчі НБА дав незвичне інтерв'ю, в якому він виступив не тільки інтерв'юйованим, але й журналістом, який ставить питання. Цим коуч дуже повеселив працівників ЗМІ.

Перемога збірної України

Жіноча збірна України з баскетболу здобула розгромну перемогу над збірною Болгарії у відборі на чемпіонат Європи 2019.

Пенсіонерам нарахують по 940 гривень надбавки: пощастить, як завжди, не всім 3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень

Українки без проблем почали гру, планомірно збільшуючи свою перевагу. Як результат, команда Горана Бошковича на велику перерву пішли з перевагою в 10 очок.

Прорив стався у третій чверті, коли українки виграли 10-хвилинний відрізок з рахунком 24:5 і остаточно зняли всі питання про переможця матчу.

У збірній України найрезультативнішою традиційно стала Аліна Ягупова – 26-річна уродженка Дніпра провела на майданчику майже 35 хвилин і набрав 32 очки (13 з 19 з гри, 10 з 13 з лінії штрафних).

У заключному матчі кваліфікації на чемпіонат Європи збірна України 21 листопада на виїзді зіграє з Іспанією.

Болгарія – Україна 60:86 (15:21, 15:19, 5:24, 25:22)

Україна: Ягупова (35 + 6 передач + 5 підбирань + 4 перехоплення + 1 блок-шот), Удоденко (14 + 5 підбирань + 5 передач), Мосс (11 + 4 підбирання + 4 перехоплення + 3 передачі, 4 втрати), Науменко (11 + 6 підбирань + 3 передачі), Горобець (0) - старт, Білоцерківська (7 + 4 передачі), Уро-Ніле (4 + 6 підбирань), Радуловіч (3 + 5 підбирань), Римаренко (2), Ольховик (2), Самбурська (0).

Як повідомляв портал Знай.ua, Еліна Світоліна отримала нагороду Jerry Diamond Aces Award від WTA.