Представники "ЛНР" опублікували відео із свідченнями затриманих, яких звинувачують у вбивстві одного з ватажків бойовиків Олега Анащенка.

На першому відео військовослужбовець 8 полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗСУ Іван Дєєв з позивним "Зона" підтвердив свою причетність до вбивства Анащенка.

На другому записі свідчення дає начальник інженерної служби 8 полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗСУ Сергій Іванчук, позивний "Фугас". Його бойовики називають виконавцем вбивства.

Популярні новини зараз
ТЦК взялися за українців за кордоном Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати майже 3 тисячі гривень "Діти не вміють читати": у мережі розгорівся скандал через розповідь вчительки
Показати ще

Нагадаємо, що Олег Анащенко, який загинув 4 лютого в результаті вибуху свого позашляховика, займав посаду "начальника управління міліції" у "ЛНР".

Як повідомляв портал "Знай.ua", терористи опублікували відео вибуху автомобіля Анащенка та повідомили, що його знімали українські військові для звіту.