29 листопада о 19.55 на стадіоні "Ворскла" імені Олексія Бутовського розпочнеться поєдинок групового раунду Ліги Європи Ворскла (Полтава) – Арсенал (Лондон).

Ціна доступних для купівлі квитків на сайті продажу esport.in.ua, з яким співпрацює ФК Ворскла, становить 120 — 200 гривень. Водночас на деяких інших сайтах, які спеціалізуються на їхньому перепродажі, ціна досягає нечуваного рівня.

Наприклад, stubhub.co.il пропонує придбати квитки на гру у Полтаві за 54.49 — 544.86 євро (1719 — 17192 грн), sportticketsoffice.com – 600 фунтів (21397 грн), а viagogo.com — від 336 до 900 грн.

В Україні змінюють правила виплат для ВПО: потрібно принести один документ Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати Централізованого опалення може більше не бути: людей шокували заявою

Сенсація в матчі Олександрія - Динамо

У рамках 16-го туру Олександрія на домашньому стадіоні "НІКА" приймала Динамо Київ.

Олександрійці повели в рахунку вже на 3-й хвилині зустрічі завдяки голу Андрія Цурікова. На 33-й хвилині Беньямін Вербич вирівняв становище. Команди на перерву пішли за нічийного рахунку.

На початку другої половини зустрічі Олександрія знову вийшла вперед після голу Андрія Запорожана з пенальті.

Матч завершився перемогою Олександрії з рахунком 2:1.

Прем'єр-ліга України. 16-й тур

Олександрія - Динамо Київ - 2:1 (1:1)

Голи: Цуріков, 3, Запорожан, 56 (з пенальті) - Вербич, 33.

Після цієї перемоги Олександрія набрала 33 очки і в турнірній таблиці УПЛ обігнала Динамо, у якого 32 бали.

Матч Шахтар - Львів

У матчі 16-го туру Прем'єр-ліги України грали між собою донецький Шахтар і ФК Львів. Матч, який відкривав 16-й тур УПЛ завершився нульовою нічиєю.

Після цієї осічки "гірників", Динамо може скоротити відставання від донеччан, яке на даний момент складає 9 очок. Кияни 25 листопада проведуть виїзний поєдинок проти Олександрії.