Офіційним представником команди організаторів Євробачення-2017 став відомий український радіо- і телеведучий Павло Шилько, відомий, як DJ Паша.

Саме він тепер щотижня проводитиме прес-брифінги, на яких буде розповідати, як проходить підготовка до пісенного конкурсу.

"Я майже 15 років займаюся пісенним конкурсом як коментатор, ведучий, консультант конкурсантів і співавтор конкурсних пісень. Я погодився приєднатися до команди конкурсу, тому що вважаю, що Євробачення - це не тільки можливість для Києва і України показати Європі, що ми можемо проводити шоу світового рівня. Це ще й шанс привернути увагу інвесторів", - цитує Павла Шилько UA:Перший.

У Шилька справді великий досвід, адже він з Євробаченням із самого початку участі нашої країни в міжнародному пісенному конкурсі. В 2003 році він був коментатором конкурсу "Євробачення". У 2004 - оголошував результати голосування українських телеглядачів. А в 2005 році Павло Шилько в парі з Машею Єфросиніною вів на сцені 50-й конкурс "Євробачення", а також був одним з організаторів і готував сценарій пісенного шоу.

Як повідомляв сайт Знай.ua, вперше в історії Євробачення вести його будуть лише чоловіки.

Популярні новини зараз

Притула засвітився на виборах з яскравою красунею і миттєво став мемом: "Коли твоя дівчина побачить..."

Кличко переміг Притулу і Верещук у першому турі - сенсу продовжувати немає

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще