Фанатам фільму "Аватар", які з нетерпінням очікували продовження, анонсованого вже в грудні наступного року, режисер картини Джеймс Кемерон повідомив неприємну новину.

За інформацією порталу Entertainment Weekly, оскароносний "батько" культової стрічки про пригоди на планеті Пандора заявив, що реліз "Аватар 2" у оголошений раніше термін не відбудеться.

Він пояснив це тим, що зараз знімає не просто другу частину саги, а ще третю, четверту та п'яту. Така епічна робота вимагає більш тривалого та виваженого підходу, аби кожна наступна частина доповнювала попередню.

Як писав інформаційни портал "Знай.ua", на написання сценарію одразу до чотирьох наступних частин Кемерон витратив два роки, а зйомки стрічки почнуться вже у серпні цього року.

Раніше планувалося, що "Аватар 2" вийде на екрани у грудні наступного року, а третя, четверта і п'ята частини – в грудні 2020, 2022 і 2023 року відповідно. Тепер же всі терміни переносяться.

Популярні новини зараз

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Крім того, режисер захопився "реставрацією" своїх старих фільмів і вирішив випустити їх у 3D. "Термінатор-2" у новій якості вже показали у Берліні.