22 та 23 березня у Вашингтоні відбудеться міжнародна зустріч коаліції країн по боротьбі зі світовим тероризмом, на яку не запросили Росію, а також Іран та Сирію. Український блогер та аналітик Олег Пономарь розповів на сторінці у Facebook про наслідки цією події для Кремля.

Аналітик впевнений, що не повториться історія 2001 року (теракт у Нью-Йорку), коли тодішній президент США Джордж Буш взяв Росію в антитерористичну коаліцію.

"Натомість Росія отримала ще на 12 років територію екс-СРСР під свій протекторат. Але вже майже три роки я пишу, що на цей раз Росії доведеться платити по всіх рахунках відразу на просторах екс-СРСР", - зазначив Пономарь.

Він додав, що цього разу є економічні та військові передумови для переходу України, Грузії, Молдови та Білорусі у західний табір. Росія, на думку аналітика, як би вона люто зараз не пручалася, змушена буде змиритися з такою ситуацією.

Як повідомляв портал "Знай.ua", росіянам заборонили в'їзд на територію Американського Самоа.

Популярні новини зараз
Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Українцям виплатять по 6600 грн: головні умови та в яких областях діє програма Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"
Показати ще