В Україні протягом двох останніх років значно зріс рівень безробіття.

Про це в коментарі "Газеті по-українські" розповів виконуючий обов'язки глави Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.

Згідно статистичних даних, половину тих, хто не працевлаштований офіційно складають жінки, середній вік яких коливається у межах 40 років. Загальна кількість безробітних тільки за 2016 рік збільшилася до 120 тисяч.

Експерт відзначив, що так звані "запасні варіанти" – це переважно ремонтні роботи та сільське господарство. Там знаходять тимчасові вакансії близько 16,3%, а ще 15,2% - на переробній промисловості. У сфері держуправління та оборони таких виявилося всього 8,1%.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що кількість безробітних українців за минулий рік зросла на 16%. Експерти пояснюють це високим рівнем еміграції та ситуацією на Донбасі, звідки більшість переселенців їдуть до великих міст, тому залишаються без роботи та засобів на існування.

Популярні новини зараз

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Показати ще