У Великобританії власники компаній занепокоєні можливістю виходу країни зі складу ЄС – вони впевнені, що Brexit не просто зашкодить взаєминами між корпораціями, а й повністю зруйнує економіку.

Про це повідомляє PaySpace Magazine.

За словами Андерса ла Кура, який являється директором Saxo Payments, більшість фінустанов вже готують план перенесення філіалів своїх банків до інших країн, адже вважають, що здійснення грошових операцій на території Британії під загрозою.

Крім того, деякі з них вже прямо заявили про готовність шукати нових партнерів одразу після офіційної відмови країни від членства в ЄС.

Згідно результатів опитування, міжнародні перекази також більше не користуються попитом – щонайменше 37% респондентів заявили, що обійдуться без них.

Популярні новини зараз

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

"Психи" в Раді? Нардепів можуть зобов'язати проходити експертизу в "павлівці"

Українка з інвалідністю звинуватила медиків у знущаннях в ковід-лікарні: "Щодня плачу та мучаюсь від болю"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Показати ще

Корпоративні клієнти також незадоволені такою перспективою – близько 60% вважають, що без єдиної платформи для здійснення транскордонних платежів економіка суттєво постраждає.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що британським депутатам заборонили виїзд із країни до запуску процедури Brexit. У такий спосіб представники консервативних сил намагаються забезпечити достатню кількість голосів для прийняття рішення.