8-го грудня луганська Зоря грала з Арсенал-Києвом і змогла здобути переконливу перемогу.

У першому таймі за команду Юрія Вернидуба голом з пенальті відзначився Олександр Караваєв. У другій половині зустрічі точні удари в свій актив записали Артем Громов і Микита Каменюка.

Як підсумок, Зоря перемогла з рахунком 3:0 і з чудовим настроєм пішла на зимові канікули.

Прем'єр-ліга України. 15-й тур

Зоря Луганськ - Арсенал-Київ - 3:0 (1:0)

Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні Замість відключення – щоденна пеня: комунальники попередили боржників Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили" Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет

Голи: Караваєв, 36 (з пенальті), Громов, 51, Каменюка, 80.

Відзначимо також, що Ворскла віиграла в Одесі у Чорноморця з рахунком 0:1 завдяки голу Чижова.

Розгром від Динамо у Львові

8 грудня в рамках 18-го туру Прем'єр-ліги України Карпати у Львові грали з київським Динамо.

"Біло-синім" вдалося розпечатати ворота галичан на 29-й хвилині. Віктор Циганков пробив штрафний і м'яч дивним чином після рикошету від карпатовца влетів у ворота Максима Кучинського.

У другій половині зустрічі кияни зміцнили перевагу завдяки тому, що Циганков ще двічі забив у ворота львівської команди. Ще один гол у свій актив записав Микола Шапаренко.

Як результат, на зимові канікули Динамо пішло з яскравим хет-триком Циганкова і перемогою над Карпатами з рахунком 0:4!

Карпати Львів - Динамо Київ - 0:4 (0:1)

Голи: Циганков, 29, 50, 90+1 Шапаренко, 89.

Додамо, що в першому колі Динамо поступилося вдома Карпатам з рахунком 0:2, тому сьогоднішня перемога стала справжнім реваншем.

Як повідомляв портал Знай.ua, у матчі чемпіонату України Динамо виграло в Чорноморця (2:0).