У Японії художниця створює дивовижні інсталяції у звичайних кімнатах – хоча за розміром вони дуже маленькі, але через ефект навіювання та геометричні експерименти із простором тут легко загубитися.

Відповідний ролик опублікований на каналі "ВВС Україна" в YouTube.

Ілюзія вигаданого міражу з'являється за рахунок правильної постановки дзеркал та освітлення у приміщенні. Але щоб відвідувачам не запаморочилося у голові їх впускають туди всього на хвилину і тільки по одному.

У свої 87 років художниця навіть не думає зупинятися на досягнутому, хоча її розробки знає увесь світ.

Яйої Кусама відома тим, що здатна скомпонувати часто несумісні речі та поняття: візерунки, численні повтори, сюрреалізм, мінімалізм та навіть фемінізм – все це присутнє у її роботах. Сама вона характеризує себе як "нав'язлива художниця" , адже її арт-скульптури та інсталяція залишаються у пам'яті надовго.

Популярні новини зараз
Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що творилося в Кремлі, після видачі ордера на арешт путіна: "Гаагу за три дні" Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що американський художник власноруч удосконалив власне авто – він розмалював у яскраві кольори BMW.