Американська ІТ-корпорація Google та славетний джинсовий бренд Levi's ще рік тому оголосили випуск розумної куртки Jacquard, яка має сенсорну панель на рукаві для керування смартфоном.

За інформацією Engadget, розробники нарешті вийшли на фінальну стадію виробництва і готові запустити свій проект у продаж восени цього року. Відомо, що розумна куртка коштуватиме 350 доларів (більше 9 тисяч гривень).

Датчик на рукаві куртки реагує на дотики та свайпи власника та керує функціями смартфону за допомогою Bluetooth. Таким чином, можна отримати дані про маршрут під час поїздок на велосипеді, перемкнути пісню та виконувати інші дії на смартфоні, не дістаючи його з кишені.

На промо-ролику можна побачити у дії можливості технології Jacquard.

Популярні новини зараз
Знамення 10 грудня: постійте на вітрі, ні в якому разі не шийте і не впускайте в дім старих, заборони та традиції у Романів день Українців закликають зробити запаси води: нова проблема В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у поштовому сервісі Gmail з'явиться можливість встановлювати додатки від сторонніх розробників.