Волонтер Роман Бочкала обурений тим, що російська журналістка розповідає в своєму сюжеті про обстріл Донецька і при цьому веде свій репортаж з Києва.

"Дама з тонкими губами розповідає, що ж у нас тут в Авдіївці відбувається. Як кропу поливають свинцем ополченців і мирних жителів мінами б'ють. Точки У на Донецьк летять нескінченним потоком ... Наганяє жах в унісон ведучому в студії. І це ми чуємо після ночі в укриттях. Після того, як сепаратюгі нещадно крили все живе ", - написав у Facebook волонтер, перебуваючи в районі Авдіївки.

Свій репортаж журналістка веде з Києва, що і обурює волонтера. Дезінформувати в інтересах агресора - кримінальний злочин, впевнений Бочкала.

"Хлопці б тут швидко розібралися в цій ситуації. А в Києві таке враження це нікого не хвилює. Ну, ви зрозуміли, які служби я маю на увазі. Пропоную допомогти дівчинці зібрати валізи", - написав волонтер.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що в Росії спростували затримання прокремлівського пропагандиста в Одесі. Зокрема, представники каналу "Росія-1", де імовірно працює кореспондент, відхрестилися від всіх звинувачень: вони запевняють, що "ніяких шпигунів" не відправляли.

Популярні новини зараз

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще