Представники організації "Національний корпус" запалили шашки та фаєри перед головним відділенням " Сбербанку Росії" в центрі Києва.

Як повідомляють російські ЗМІ, протестуючі вимагають, щоб банк припинив свою діяльність в Україні.

Приводом для акції протесту стала інформація про те, що в Сбербанку почали обслуговувати осіб за паспортами, виданими в "ЛДНР". Фахівці думають, що керівництво установи свідомо порушило ряд міжнародних правил. При цьому тривалий час банк намагався зберегти репутацію. Передбачається, що дохідна частина банку отримана в основному за рахунок корупційної діяльності.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що вхід до столичного відділення " Сбербанку Росії" активісти замурували цеглою. Таким чином члени колишнього "Азова" (тепер - "Національного корпусу") висловили свій протест проти функціонування банку країни-агресора на території України.

Популярні новини зараз
Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Улюбленець мільйонів дівчат Гаррі Стайлз показав свою любов до України на весь світ: "Це наш прапор" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще