Незабаром світ побачить настільну гру для дітей, присвячену революції в Україні 1917-1921 років.

Про це розповів глава Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, передає "Інтерфакс-Україна". Також він додав, що до гри буде додаватися альбом з "Піснями Української революції", записані в дуеті з музичним гуртом "Хорея козацька".

Створення і випуск гри приурочать до сторіччя Української революції. За словами В'ятровича, у формі гри дітям буде доступно викладатися історія війни за незалежність. Вже стало улюбленою традицією, що на будь-який мало-мальськи розвиваючий проект катастрофічно не вистачає фінансування: "Ресурсів, зокрема, державних ресурсів для такого роду інформаційної компанії зовсім недостатньо. Бюджет Українського інституту національної пам'яті - 3,5 млн грн на всі заходи протягом цього року, а у нас крім цієї теми є й інші теми. Цього абсолютно недостатньо", - розповів В'ятрович.

Для того, щоб зібрати необхідну суму, Інститут залучить інші органи державної влади.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Росії створили розмальовки, за якими дітям запропонували вивчати будівництво Керченського моста.

Популярні новини зараз
Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Чим годують людей в тимчасово окупованому Донецьку - меню, яке викликає огиду: "Як однією стравою обху*жити" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще