Президент Росії Володимир Путін розповів про важливість Генпрокуратури для країни та закликав правоохоронний орган бути "оком держави".

За інформацією російських ЗМІ, про це Путін заявив на розширеному засіданні колегії Генпрокуратури Росії. Голова Кремля також подякував богу за те, що у нього республіка, а не монархія.

"Прокуратура повинна залишатися оком держави за дотриманням інтересів громадян країни і самої держави", - заявив російський президент.

На думку Путіна, у жодній країні світу прокуратура не відіграє настільки важливу роль, як у Росії. Крім того, він закликав правоохоронний орган запобігати розкраданню державних коштів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Путін розпочав масштабну чистку та звільняє керівників державних відомств.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: другий термін Зеленського, нова ціль російських загарбників та строгі заборони на Івана Купала 7 липня ЗСУ атакували військові бази окупантів у Мелітополі, не матимуть чим воювати: "Колаборанти бояться виходити на роботу" Американки збудилися від Зеленського, побачивши його "базуки" з голим торсом: "Є все, чого немає у путіна" Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя"
Показати ще