На блокпосту біля Слов'янська співробітники поліції зупинили колону з 13 автомобілів, в яких знаходилися 35 людей, вони були озброєні.

Як повідомляє прес-служба поліції, активісти відмовилися проходити стандартну перевірку і спровокували конфлікт. Документи на зброю вони також відмовилися пред'явити. В результаті словесної перепалки почався конфлікт, в якому брав участь і народний депутат. Він намагався вдарити поліцейських і вирвати у копів зброю.

В результаті бійки 7 співробітників поліції отримали тілесні ушкодження. На даний момент вони знаходяться в лікарні

Правоохоронцям вдалося відновити порядок. За даним фактом проводиться перевірка.

У прес-службі пояснили, що посилені заходи безпеки в зоні АТО введені для безпеки громадян.

Популярні новини зараз
Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів Головне за 6 грудня: ТЦК гребуть тяжко-хворих, тарифи зростуть у 2026, а ПриватБанк зрізає ліміт пенсіонерам Двоетапне зростання тарифів у 2026 році: які суми побачимо у платіжках Зміни у зимових канікулах: як будуть відпочивати школярі
Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що блокадників влаштували погром офісу Ріната Ахметова в Києві.