Форвард Ліверпуля Роберто Фірміно став володарем нагороди Samba Gold 2018, яка вручається найкращому бразильському футболісту, виступаючому в Європі.

Переможця обирали журналісти та інтернет-користувачі. 27-річний Фірміно набрав 21,79% голосів, випередивши Марсело з мадридського Реала (20,51%) і Неймара з Парі Сен-Жермен (18,67%).

Зазначимо, що Фірміно став третім бразильцем, якому вдалося зробити хет-трик в АПЛ.

Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку

У поточному сезоні в матчах Прем'єр-ліги Англії Фірміно записав у свій актив 8 голів і 4 результативні передачі у 21 матчі.

До речі, Фірміні 3 січня відзначився голом у ворота Манчестер Сіті в матчі АПЛ.

Перемога Ман Сіті над Ліверпулем

3 січня на "Етіхад Стедіум" Манчестер Сіті приймав Ліверпуль в рамках центрального матчу 21-го туру АПЛ.

Гра вийшла видовищною і відповідаючою своєму статусу. Обережний футбол суперників не дарував спочатку голів, але перед самою перервою Серхіо Агуеро вразив ближній кут Аліссона Бекера та вивів "городян" вперед.

У середині другого тайму Роберто Фірміно головою в красивому стилі замкнув передачу і зрівняв рахунок.

Але досить-таки швидко Сіті знову вийшов вперед після шикарного удару від Лероя Сане.

Як підсумок, матч завершився з рахунком 2:1 на користь Ман Сіті, який не дозволив Ліверпулю відірватися від переслідувачів.

Прем'єр-ліга Англії. 21-й тур

Манчестер Сіті - Ліверпуль - 2:1 (1:0)

Голи: Агуеро, 40, Сане, 72 - Фірміно, 64.

Ця поразка стала для Ліверпуля першою в поточному сезоні чемпіонату Англії.

Рекорд від Сульшера с Манчестер Юнайтед

Манчестер Юнайтед у 21-му турі Прем'єр-ліги Англії обіграв на виїзді, на стадіоні "Сент-Джеймс Парк", Ньюкасл з рахунком 0:2.

Нинішній наставник манкуніанців Уле Гуннар Сульшер в історії "червоних дияволів" став другим тренером, який зміг виграти перші чотири матчі в чемпіонаті Англії, повідомляє Sky Sports. Першим такого успіху досяг у 1946 році легендарний Метт Басбі.

Манчестер Юнайтед на даний момент має в своєму активі 38 очок і займає 6-е місце в турнірній таблиці АПЛ. Сульшер був призначений виконуючим обов'язки головного тренера Манчестер Юнайтед у грудні після звільнення Жозе Моурінью. З тих пір манкуніанці зіграли чотири матчі в АПЛ і у всіх перемогли: Кардіфф Сіті (5:1), Хаддерсфілд Таун (3:1), Борнмут (4:1) і Ньюкасл Юнайтед (2:0).

Пулішич і Челсі

Лондонський Челсі вже домовився про покупку найталановитішого американського футболіста.

Офіційний сайт Боруссії Дортмунд повідомив, що атакувальний хавбек Крістіан Пулішич проданий в Челсі.

Перехід буде оформлений влітку 2019-го року, а поки що гравець продовжить виступи за "джмелів" на правах оренди.

Вартість трансферу 20-річного американця становить 64 мільйони євро. Таким чином, Пулішич став найдорожчим американцем в історії футболу.

До цього рекорд належав Джону Ентоні Бруксу, за якого Вольфсбург виклав 20 мільйонів євро.

Також трансфер 20-річного Пулішича увійшов у трійку найдорожчих в історії Челсі. Більше "аристократи" платили тільки за Кепу Аррісабалагу (80 мільйонів євро) і Альваро Морату (66 мільйонів євро).

Пулішич зіграв за Боруссію 114 матчів і забив 15 м'ячі. У складі збірної США провів 23 матчі, в яких відзначився 9 голами.

У поточному сезоні американський півзахисник з хорватськими корінням зіграв за дортмундську команду 18 матчів у всіх турнірах, в яких записав у свій актив 3 голи.

Матч Вільярреал - Реал

У рамках 17-го туру Ла Ліги Іспанії Вільярреал вдома, на "Естадіо де ла Кераміка", грав з мадридським Реалом.

Команди досить-таки швидко обмінялися голами. На точний удар Санті Касорли на 4-й хвилині "галактікос" відповіли голом у виконанні Каріма Бензема на 7-й хвилині. На 20-й хвилині Рафаель Варан вивів Реал вперед.

Рахунок 1:2 на користь "вершкових" тримався до 82-ї хвилині, на якій Касорла оформив дубль і вирівняв становище.

Матч завершився нічиєю 2:2.

Ла Ліга Іспанії. 17-й тур

Вільярреал - Реал Мадрид - 2:2 (1:2)

Голи: Касорла, 4, 82 - Бензема, 7, Варан, 20.

Найдорожчі українські футболісти

За станом на початок 2019-го року сайт Transfermarkt 25 українських футболістів оцінив у суму в 2,5 мільйона євро або більше.

Найдорожчі наші футболісти грають в чемпіонаті Англії. Маються на увазі Андрій Ярмоленко з "Вест Гема" і Олександр Зінченко з "Манчестер Сіті".

Третє місце в списку займає Марлос, який народився в Бразилії, але грає за збірну України, тому що прийняв наше громадянство.

У списку з 25 найдорожчих українських футболістів по 9 гравців "Шахтаря" і "Динамо", а також легіонери. У топі немає жодного представника чемпіонату України з інших клубів.