У столиці напередодні "Євробачення-2017" прикрасять фан-зону на Софіївській площі.

Про це повідомляє "Сегодня".

Авторами ідеї виступили активісти із FolkUkraine, які оприлюднили проект підготовки головної сцени конкурсу. Глядачів, згідно плану, розмістять недалеко від пам'ятника Богдану Хмельницькому.

Планується, що загальна площа фан-зони складатиме 200 на 200 метрів, а всю територію поблизу неї встелять газоном, на якому пізніше посадять тюльпани: щонайменше 10 тисяч. На сцені встановлять величезний за розмірами телевізор,а неподалік буде інсталяція у вигляді мікрофону, висота якого перевищує три метри.

Відкриють майданчик для фанатів вже наприкінці наступного місяця. Усі охочі зможуть прийти на перегляд фільму, в якому розповідається вся історія конкурсу та шлях України до перемоги у ньому.

Популярні новини зараз
Лелеки проти декомунізації: в українському селі відмовляються зносити радянський пам'ятник Заберуть житло навіть з документами: українцям скасовують право власності – причини Припинення відстрочок від мобілізації: перевірте "Резерв+" після цієї дати Нові правила мобілізації: хто з ухилянтів більше не сховається вдома
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Києві облаштують систему точкового освітлення в рамках підготовки до "Євробачення-2017".