В Україні найближчим часом відкриють ринок бурштину. Відповідну заяву на щорічній конференції International Baltic Jewellery Show "Amber Trip 2017" зробила радник з юридичних питань голови Держгеонадр Ірина Супрун.

Про це повідомляє "Укрінформ".

На її думку, саме зараз країна має великі перспективи заявити про себе на міжнародному ринку.

Супрун зазначила, що легальні компанії можуть сподіватися на підтримку іноземних партнерів та залучити інвестицій в галузь, адже закордоном зацікавленні у співробітництві.

Для цього виробнику потрібно отримати спеціальний дозвіл на видобуток бурштину, а також оформити документи на митниці для експорту.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує "Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, яка вартість бурштину, що нелегально скуповується в Україні.