Учасниця "Євробачення" від Росії Юлія Самойлова зізналась, що не мала поняття про те, що порушує українські закони, гастролюючи в окупованому Криму в 2015 році.

Про це співачка повідомила в інтрев'ю, - передають російські ЗМІ.

"Я їхала туди так само, як в будь-яке інше місто. Чисто заспівати, порадувати людей, зарядитися новими емоціями. Може, якось мені скажуть: "Ой, чого ти їздила до Пермі, ти така погана!" Я не знаю, це якось все дуже дивно. Це не вкладається у мене в голові", - сказала артистка.

Також Самойлова додала, що не мала справу зі Службою безпеки України, ніхто їй не дзвонив та не висував претензій.

"Ніхто не дзвонив, нічого не питав", - додала співачка.

Популярні новини зараз
Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну Лідер "Бумбокса" Хливнюк знайшов у своїй пісні "Вахтерам" прогноз про Крим: "Нове життя" Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни
Показати ще

Самойлова підкреслила, що не розуміє, чому проти неї так збунтувалися в Україні.

"Я виступала в Керчі - так само, як і в будь-якому іншому місті, я адже вже багато де співала. Не пам'ятаю точно, що це був за концерт. По-моєму, на якусь спортивну тему. Звичайний концерт, все було в порядку, не знаю, що так всіх зачепило це взагалі", - виправдалась конкурсантка.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", організатори пісенного конкурсу "Євробачення-2017" не мають претензій до російської делегації на вибір учасника від Росії Юлії Самойлової.

Глава МЗС Павло Клімкін назвав провокацією відправити на конкурс співачку Юлію Самойлову, яка в 2015 році незаконно перетнула український кордон і відвідувала окупований Крим. Також в МЗС розглянуть питання про введення санкцій проти російської співачки.