Як повідомляє офіційний сайт київського Динамо, захисник Євген Хачеріді включений до стартового складу Динамо на матч 22-го туру Чемпіонату U-21 проти Чорноморця.

На поле Хачеріді вийшов у футболці під №23. У нинішньому році це перший офіційний матч для досвідченого футболіста.

Нагадаємо, 29-річного захисника відправили в дубль Динамо через розбіжності з головним тренером і керівництвом клубу. В Динамо незадоволені ставленням гравця до своєї роботи. Також ходять чутки, що таким чином футболіст домагається, щоб його відпустили в інший клуб.

Відзначимо, що перед матчем Динамо із Зорею, де динамівці святкували перемогу (2:1), Хачеріді був оштрафований на 50 тисяч доларів за те, що не викладається по повній на тренуваннях.

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, екс-тренер Динамо вважає, що Хачеріді розбазарює свій талант.

Популярні новини зараз
"Київстар" закриває популярний тариф: на який переведуть абонентів автоматично Батьки школярів виступили проти нової реформи освіти: що вимагають Перерахунок пенсій у 2026 році: кому збільшать виплати та наскільки Пенсію скоротять у чотири рази: кому зі стареньких уріжуть виплати до мінімуму
Показати ще