Мадридський Реал виявляє інтерес до купівлі трансферу 18-річного воротаря Мілана Джанлуїджі Доннарумма, повідомляють італійські ЗМІ.

Президент Реала Флорентіно Перес вважає, що Доннарумма міг би замінити Давида Де Хеа з Манчестер Юнайтед, який є трансферним пріоритетом мадридців.

Італійці в свою чергу хочуть продовжити контракт воротаря, який закінчується влітку 2019 року.

Доннарумма бажає залишитися в Мілані, незважаючи на більш вигідні пропозиції від інших клубів.

Поки найдорожчим воротарем в історії вважається голкіпер Ювентуса Джанлуїджі Буффон, за трансфер якого в 2001 році туринський клуб заплатив 54,2 млн євро.

Популярні новини зараз
Покази лічильника не приймуть: за що нараховують завищені комунальні платежі Плюс 650 грн до пенсії: українцям приготували нову доплату - хто отримає Студентам вишів скоротять тривалість навчання: які зміни готує МОН Школярам скоротили вивчення української: у МОН пояснили зміни у програмі
Показати ще

Нагадаємо, портал Знай.ua повідомляв, що Гвардіола після провалу в ЛЧ від Монако вижене 18 футболістів.