Британське видання The Guardian раптом заговорило про смерть королеви Великобританії Єлизавети II, прогнозуючи, коли приблизно можна її очікувати.

The Guardian, наводячи середньостатистичні дані, зазначила, що Єлизавети II ще може прожити трохи більше чотирьох років.

"За даними Національної статистичної служби, британка, що досягла 91 року - стільки королеві виповниться в квітні, - в середньому може прожити ще чотири роки і три місяці", - йдеться з статті.

Видання опублікувало детальний опис плану дій королівського двору і світових ЗМІ в разі смерті Королеви. Стаття носить назву: "Операція Лондонський міст": секретний план дій після смерті королеви".

Зазначається, що першим чиновником, який дізнається про смерть королеви, стане її особистий секретар сер Крістофер Гейдт, який зобов'язаний доповісти про смерть Єлизавети II прем'єр-міністру, сказавши кодову фразу "Лондонський міст впав".

Популярні новини зараз

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Комунальники Марцінківа знесли пів Франківська: це незаконно

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Показати ще

Після цього про смерть королеви повідомлять урядам ще 15 країн, де вона правила, і представникам 36 країн-учасниць Співдружності.

The Guardian зазначає, що багато видань вже навіть заздалегідь підготувалися до смерті королеви, написавши "авансом" некрологи і статті. За інформацією видання, The Times, наприклад, таких статей вистачить на 11 днів. Також в статті сказано, що канали Sky News і ITN неодноразово проводили своєрідні "навчання", відпрацьовуючи план дій на випадок смерті монарха.

Як повідомляв сайт Знай.ua, в найближчі дні Королева Великобританії підпише закон, що дозволяє запустити процедуру Brexit.