Австралійський журналіст Нік Віггінс (Nick Wiggins) помітив біля одного з будинків птаху, яка застигла біля дзеркального вікна і не реагує на те, що відбувається навколо. Користувачі Twitter припустили, що в такі моменти представник пернатих усвідомлює тлінність буття.

Птах прилітає до будівлі не вперше. Представник товариства з охорони дикої природи Австралії навіть повісив оголошення поруч з улюбленим місцем пташки: "Я австралійський лежень. Я в порядку. Я просто люблю витріщатися на своє відображення у вікні".

Деяким користувачам здалося, що у австралійського лежня екзистенційна криза, і вони поспівчували птаху. Інші припустили, що птах страждає нарцисизмом. "Нарцис від світу птахів", - охарактеризувала представника пернатих колега автора фото.

А от захисники тварин пояснили поведінку птаха звичайною цікавістю.

"Птах веде в основному нічний спосіб життя і він просто захоплюється, розглядаючи своє відображення в дзеркалі вдень", - пояснив представник організації.

Він зазначив, що так чинять не тільки лежні. Подібна поведінка характерна, наприклад, для ворон.

Популярні новини зараз

Погода 19 травня перетворить Україну на суцільну калюжу, циклон не вщухає

Дизель по 7 гривень, бензин по 5: ціни на харківських АЗС зміняться, скільки коштує заправити авто

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Показати ще

До слова, "лежень" - перелітний птах ряду журавлеподібних. В Україні гніздиться переважно в степовій зоні.

Як повідомляв сайт Знай.ua, у німецькому заповіднику народився райський птах. Пташеня стало справжньою сенсацією для спільноти європейських орнітологів.