Австралійський журналіст Нік Віггінс (Nick Wiggins) помітив біля одного з будинків птаху, яка застигла біля дзеркального вікна і не реагує на те, що відбувається навколо. Користувачі Twitter припустили, що в такі моменти представник пернатих усвідомлює тлінність буття.

Птах прилітає до будівлі не вперше. Представник товариства з охорони дикої природи Австралії навіть повісив оголошення поруч з улюбленим місцем пташки: "Я австралійський лежень. Я в порядку. Я просто люблю витріщатися на своє відображення у вікні".

Деяким користувачам здалося, що у австралійського лежня екзистенційна криза, і вони поспівчували птаху. Інші припустили, що птах страждає нарцисизмом. "Нарцис від світу птахів", - охарактеризувала представника пернатих колега автора фото.

А от захисники тварин пояснили поведінку птаха звичайною цікавістю.

"Птах веде в основному нічний спосіб життя і він просто захоплюється, розглядаючи своє відображення в дзеркалі вдень", - пояснив представник організації.

Він зазначив, що так чинять не тільки лежні. Подібна поведінка характерна, наприклад, для ворон.

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Арсен Мірзоян злив інтимні моменти з Тонею Матвієнко, гаряча парочка: "Треба ще в примірювальній"

Віктор Павлік відповів на чвари двох своїх жінок через квартиру одним відео: схопилися за пилку

Показати ще

До слова, "лежень" - перелітний птах ряду журавлеподібних. В Україні гніздиться переважно в степовій зоні.

Як повідомляв сайт Знай.ua, у німецькому заповіднику народився райський птах. Пташеня стало справжньою сенсацією для спільноти європейських орнітологів.