Голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний розповів, що на сьогодні лише 10 млн з 20 працездатного населення сплачують внески до ПФ, а також зазначив, що дефіцит фонду перевищує 140 млрд гривень.

Про це повідомляє УНІАН. Зарудний вважає, що для погашення дефіциту фонду до 2024 року необхідно збільшити мінімальну зарплату, легалізувати працю та зробити усіх людей учасниками солідарної пенсійної системи.

"У минулому році питома вага коштів держбюджету в бюджеті Пенсійного фонду становила 56,3%, у цьому році 49,7%. Одним з основних джерел зростання є збільшення мінімальної заробітної плати на початку цього року", - розповів голова ПФ.

Зарудний зазначив, що вже зараз дефіцит пенсійного фонду почав зменшуватись.

"Загальна заборгованість становить 18,9 мільярда гривень. Основну частину цієї суми становлять борги з відшкодування пільгових пенсій - понад 11 мільярдів гривень. Щоб такій ситуації не було, необхідно замість відшкодування підприємствами пільгових пенсій підвищити ставку єдиного соціального внеску. В цьому році ми плануємо отримати від погашення заборгованості 3,2 мільярда гривень", - додав Зарудний.

Популярні новини зараз

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

Slavia відверто зізналася, що відчуває до Дзідзьо після розлучення: "Михайлові не дуже сподобалося"

У Путіна "впав" Кремль

Укрзалізниця підготувала невакцинованим українцям неприємний сюрприз: квиток на поїзд і 300 гривень

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Мінфіні визначилися із термінами оприлюднення остаточного плану пенсійної реформи.