Форвард Голден Стейт Ворріорс, Андре Ігудала, близький до того, щоб покинути склад найкращої команди НБА.

Як повідомляє інсайдер Yahoo! Sports Шемс Чарані, власник команди Джо Лейкоб навряд чи захоче виплачувати податок на розкіш в наступному сезоні. Тому чемпіону НБА потрібно буде розлучитися з одним з важливих гравців команди, і, швидше за все, ним стане Ігудала.

Відзначимо, що довго без команди Андре не залишиться, адже інтерес до 33-річного форварда проявляють практично всі колективи Ліги.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Голден Стейт готовий на все, щоб зберегти в команді свого лідера.

Фото: Getty Images

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають грошову допомогу: кому виплатять близько 30 000 грн "Блекаутні" виплати: українцям готують нову грошову допомогу До платіжки додасться 450-1000 грн: за що доведеться доплачувати споживачам газу Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Показати ще