Ліверпуль планує серйозне підсилення у літнє міжсезоння. До складу Червоних вже приєднався атакувальний півзахисник Мохаммед Салах. Ліверпуль сплатив за єгиптянина 36 мільйонів євро італійській Ромі. Салах став найдорожчим придбанням в історії клубу.

Нині ж, за інформацією англійського видання The Times, Ліверпуль зацікавлений у послугах опорного півзахисника німецького РБ Лейпцига. Мова йде про 22-річного гвінейця Набі Кейта.

Керівництво Мерсисайдців готове запропонувати за лідера клубу порядку 90 мільйонів євро. Також зазначимо, що у контракті футболіста прописана опція викупу, яка складає 54 мільйона євро. Проте нею можна скористатись лише у наступному році.

Нагадаємо, що у минулому сезоні РБ Лейпциг зайняв друге місце у німецький Бундеслізі. В свою чергу Кейта провів 31 матч, в яких встиг забити вісім м’ячів та віддати сім результативних передач.

Популярні новини зараз
У Польщі запустили нові правила: що зміниться для українців Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах Пенсіонерам почали надходити дві виплати на місяць
Показати ще

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Ліверпуль намагається залагодити скандал через трансфер футболіста.

Фото Getty Images